Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Partneři klubu

Pražská energetika, a. s. - www.pre.cz - Je nám potěšením, že Vám můžeme představit dalšího partnera - Pražská energetika, a. s. Spolehlivým a kvalitním poskytováním energie a energetických služeb chceme rozšiřovat počet našich spokojených zákazníků. Zároveň chceme dobrými ekonomickými výsledky těšit naše akcionáře a svým zaměstnancům vytvářet takové pracovní prostředí, aby považovali za čest být součástí Skupiny PRE.

LeasePlan - www.leaseplan.cz - Operativní leasing od LeasePlan Jsme přední český a světový poskytovatel operativního leasingu a správy vozového parku. Zbavíme Vás všech starostí s firemními auty a Vy se budete moci věnovat výhradně předmětu Vašeho podnikání. Svěřte starosti s vozovým parkem nám, už nikdy nebudete muset vyřizovat daně spojené s auty, shánět dálniční známky, zimní pneumatiky nebo spolehlivý servis. O to všechno se staráme my. Dostanete výhodnější podmínky při nákupu nových vozů a nabídneme Vám celé spektrum doplňkových služeb. Nebudeme po Vás chtít žádné akontace, zálohy nebo nepředvídané výdaje navíc. Jediné, co po Vás budeme chtít, je předem sjednaná měsíční splátka.

Engie - www.engie.cz - ENGIE nabízí komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring, průmyslovou automatizaci, technické a facility služby a služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

DEKSTONE - www.dekstone.cz - Společnost DEKSTONE působí na trhu od 2009. Do tohoto roku byli součástí gigantu v dodávkách pro stavebnictví společnosti DEKTRADE. Po osamostatnění se zaměřují na dodávky přírodního kamene a výrobků z něj. U společnosti DEKSTONE si vybere nejen velká stavební firma, ale i kutil který si chce vylepšit svůj dům či zahradu. Jsme rádi, že si společnost DEKSTONE vybrala náš klub jako svého partnera pro sport.

FESTING, s.r.o. - www.festinghk.cz - FESTING, s.r.o. - Dle požadavků klienta nabízíme organizaci následujících akcí: Společenské, firemní, sportovní (teambuilding) Odborné – konference, kongresy, semináře, školení Plesy, koncerty Svatby Kompletní servis: Finanční rozpočet Zajištění prostor včetně výzdoby Tisk včetně grafiky (pozvánky, program, letáky, plakáty, odborné materiály apod.) Zřízení internetových stránek Catering, ubytování, doprovodný program Technické zajištění – ozvučení, nasvícení apod. Doprava

BS Auto Motol - www.bsauto.cz - Společnost BSAuto byla založena v roce 1996 v Brně. Již od začátku byla společnost BSAuto autorizovaným dealerem General Motors pro vozy Opel. Později BSAuto obdržela licenci na prodej a servis vozů SAAB a Chevrolet. V současné době BSAuto má dvě pobočky, jednu v Brně na Veslařské ulici, druhou v Praze 5 Motole na Plzeňské ulici. Společnost se zabývá autorizovaným prodejem a servisem značek General Motors..

Lion Sport s.r.o. - www.lionsport.cz - Jako jeden z největších distributorů a provozovatelů značkových prodejen adidas v ČR si dovolujeme nabídnout spolupráci všem sportovním klubům v ČR a to jak profesionálním, tak i amatérským. Naším cílem je udělat sportovní vybavení světoznámé značky adidas dostupné pro všechny. V rámci široké sítě našich kvalifikovaných obchodních zástupců nabízíme individuální přístup při řešení Vašich požadavků. Vytvoříme pro Vás nabídku, která bude šitá na míru potřebám a možnostem Vašeho sportovního klubu a při uzavření dlouhodobější spolupráce nabízíme výrazné množstevní slevy.

Eurosoftworks - www.eurosoftworks.cz - Euro Softworks poskytuje služby v oblasti IT pro zákazníky v Evropě a USA. Společnost se zabývá jednak prodejem vlastních softwarových řešení a jednak vývojem specifických řešení na míru pro potřeby svých klientů. V některých oblastech svého působení se řadí k evropské či světové špičce.

Pe3ny Net s.r.o. - www.pe3ny.net - Pe3ny Net s.r.o. Jsme pražský telekomunikační operátor, který své služby nabízí již 12 let. Jsme ryze česká firma a poskytujeme internetové připojení a další služby především v Praze a okolí. Internetové připojení realizujeme převážně pomocí nejmodernější technologie optického kabelu, ale máme i plno dalších variant.

Adidas - www.lionsport.cz

Primátor - www.primator.cz - Položení základního kamene V dubnu byl slavnostně položen základní kámen nového pivovaru a začalo se zdít. Stavbyvedoucím byl obecním zastupitelstvem 23. března zvolen stavitel Karel Tebich z Brna. V listopadu byla dokončena hrubá stavba a konala se slavnost rovnosti. Budova byla zcela dokončena v únoru 1873 a začalo se s montáží strojů.

Městská Divadla Pražská - www.mestskadivadlaprazska.cz - Městská Divadla Pražská se stala hlavním partnerem projektu podpory výzkumu a léčby spinální svalové distrofie (SMA) a DSD. Svou podporou umožňují obdarovat jednoho z diváku našeho utkání lístky na představení z jejich repertoáru. O divadle: Městská divadla pražská vznikla spojením několika divadel v r. 1950. Působiště i složení divadla, které disponovalo mnoha scénami a jediným, poměrně velkým souborem, se častokrát měnilo. V období působení legendárního ředitele Oty Ornesta, pod jehož vedením dosáhlo divadlo nejvetšího věhlasu, hrál soubor na třech scénách - v Divadle ABC, v divadle Komedie a v Komorním divadle. Uváděl se zde klasický repertoár a moderní západní dramatika. Pod režijním vedením samotného Ornesta a jeho kolegů Macháčka, Hudečka a Radoka zde vznikl soubor vynikajících hereckých osobností, které určovaly podobu českého herectví po několik desetiletí. Za normalizace byl Ota Ornest odvolán, nahradil ho Ladislav Poživil, který se snažil v nelehkých podmínkách udržovat dobrou tradici Městských divadel pražských, které tehdy působilo na scénách Divadla Rokoko, divadla Komedie a Divadla ABC. Zůstalo to tak i v době, kdy se repertoár stal poplatnějším jak režimu, tak odlehčené zábavnosti. Bylo dále divadlem velkých hereckých individualit a kvalitních inscenací, vznikajících pod vedením režiséra Františka Mišky, Ladislava Vymětala a posléze Karla Kříže, jehož působení vytvořilo další velkou éru Městských divadel pražských. Po roce 1989 se divadla rozdělila na tři samostatné subjekty s vlastními soubory a vlastním uměleckým vedením, divadlo Komedie se pak osamostatnilo úplně. Od r. 2005 se s nástupem Ondřeje Zajíce na místo ředitele stávají Divadlo ABC a Divadlo Rokoko opět společným subjektem, jak tomu bylo v dobách největší slávy divadla - jediným souborem, působícím na dvou scénách.

HC Sparta Praha - www.hcsparta.cz - Základní údaje Rok založení: 1903 jako klub bandy hokeje, 1909 založen hokejový klub Názvy: 1903 - AC Sparta Praha, 1948 - Sokol Sparta Bubeneč, 1949 - ZSJ Bratrství Sparta Praha, 1951 - ZSJ Sparta ČKD Sokolovo Praha, 1952 - TJ Spartak Praha Sokolovo, 1965 - TJ Sparta ČKD Praha, 1990 - HC Sparta Praha Největší úspěchy: mistr republiky v sezonách 1952-1953, 1953-1954, 1989-1990, 1992-1993, 1999-2000, 2001-2002, 2005-2006 a 2006-2007, vítězství na Spengler Cupu 1962 a 1963, 2. místo na Spengler Cupu 2004, 2. místo v Evropské lize 2000, 2. místo v Champions Hockey League 2016/2017 Nejvyšší soutěž: od založení ligy 1936 až do roku 1950, od roku 1951 do současnosti Klubové barvy: modrá, žlutá, červená a rudá

Monoliti DC - www.monolitidc.com - Nabízí práce tesařské,armovací,betonářské,sanační a zednické.Používáme systémové bednění Peri,Doka,Ulma a Paschal.Máme mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a realizovali jsme desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality a tímto se neustále snažíme posilovat svou pozici na trhu a budovat naše dobré jméno v oblasti stavebnictvi.

SK Slavia Praha fotbal - www.slavia.cz - Mezi podporovatele našeho charitativního projektu s Parent Project z.s. se zařadila i SK Slavia Praha. Lístky na utkání tohoto fotbalového klubu budou v losování vstupenek na každém našem domácím zápase 1.ligy.

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11643
Posledních 30 dnů: 103 | Posledních 7 dnů: 9 | Poslední den: 1

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne