Basket Košíře

basketbalového klubu
Basket Košíře

O klubu

Basket Košíře je projekt basketbalového klubu, který vznikl v hlavě jednoho potměšilého pána. Po spojení druholigového týmu ČZU Praha a TJ Košíře klubu, který se dlouhá léta pohybuje v nejvyšších patrech pražských soutěží, jsme po 2 letech ve 2.lize přes baráž v sezoně 2014/2015 postoupili do druhé nejvyšší soutěže v ČR, 1.ligy mužů.

Naším záměrem je rozvíjet strukturu klubu tak, aby v něm našli své uplatnění ti odchovanci Top basketbalových klubů, kteří nedosáhnou ve svých klubech na mety nejvyšší. Dalším krokem pak je vybudování centra mládeže při základní škole a tím zapojit do struktur klubu i mladý potěr.

Do budoucna tedy doufáme, že se přidáme mezi těch nemnoho mládežnických líhní a zapojíme nejen juniory a dospělé, ale přivedeme k tomuto krásnému sportu i děti.

BASKET KOŠÍŘE

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Posledních 30 dnů: 180 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 2