Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

V pražském derby se po dramatické koncovce radovali hráči USK Praha B

V pražském derby se po dramatické koncovce radovali hráči USK Praha B

9.10.2015 Basket Košíře - USK Praha B 73:75 Další domácí zápas a další pražské derby. Tentokráte s rezervním týmem USK Praha B. Mladý a ambicijózní tým do té doby nepoznal hořkost porážky a tak přijel na naši palubovku plný sebevědomí. My jsme naopak chtěli již získat první výhru, tak abychom získali pevnější půdu pod nohama. Zároveň jsme na zápase přivítali naší novou posilu Dušana Hlaváčka, jehož hráčská práva jsme v týdnu před zápasem získali z Kary Trutnov.

Do zápasu jsme vstoupili velmi zodpovědně a tak se nám dařilo mít zápas ve svých rukou. Působili jsme týmovým duchem a v obraně velmi dobře bránili mladší a dynamičtější protihráče. Necelou minutu a půl před koncem zápasu jsme vedly 10 bodovým rozdílem. Ovšem pak přišel nepochopitelný zkrat, a mladí vysokoškoláci celoplošnou obranou ukrajovali náš náskok. Nakonec jsme svou první výhru v sezoně neudrželi a košem těsně před klaksonem v podstatě vyhraný zápas ztratili. Škoda, přesto pozitivní výstup byl, že můžeme hrát z každým a že naše hra má vzestupnou tendenci.

Statistika:
Basket Košíře – Nekolný 17b., Schinko 14b., Burian 11b.
USK Praha B – Tůma 15b., Svoboda 14b., Štěrba 12b.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne