Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Basket Košíře - Sokol pražský 54:73

Basket Košíře - Sokol pražský 54:73

25.9.2015 Basket Košíře - Sokol pražský 54:73. Vzhledem k tomu, že první liga se hraje každý týden nás hned následující pátek čekalo první pražské derby na naší domácí palubovce. A hned s naším spřáteleným týmem ze Sokola Pražského. Jak se dalo očekávat, do Prahy jezdí každý v té nejsilnější sestavě. A tak i Sokol přijel se všemi pendly z Děčína a s další věží, navrátilcem z univerzity v USA Tomášem Brůhou. Ten se rozhodl si konečně zahrát se svým bratrem a tak podkošová síla Sokola byla rázem ještě více zvýrazněná.

Zápas začal naší mnohem lepší kolektivní hrou, kdy jsme se prosazovali jak z podkošového prostoru, tak i z křídel. V obraně jsme dobrou hrou eliminovali výškovou převahu soupeře. V poločase jsme byli naprosto vyrovnaní a to bylo pro nás příjemným zjištěním.

Bohužel druhá polovina zápasu pokračovala ve stejném tempu a soupeř v poněkud větší rotaci získával postupně fyzickou převahu a nám postupně ubývali síly.
Prohra v zápase mrzela, ale výkon již nebyl tak špatný a dá se na něm stavět do budoucna. Doma budeme více silní.

Statistika:
Basket Košíře – Nekolný 14b., Zavadil 8b., Burian 7b.
Sokol Pražský – Brůha T. 15b., Brůha J. 13b., Štěpánek 12b.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne