Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Po dvou prohrách nás čeká veledůležité utkání proti Opavě

Po dvou prohrách nás čeká veledůležité utkání proti Opavě

Po dvou prohrách v Play-out nás zítra 6.3.2020 od 20hod na domácí palubovce čeká veledůležité utkání v boji o záchranu 1. ligy.

Po domácí výhře nad BC Nový Jičín jsme bohužel ve 3. a 4. kole play-out nejdříve doma  proti Snakes Ostrava a následně venku proti SA Komfort Brno prohráli a tak nás zítra čeká veledůležité utkání proti Basket Opava 2010, která se nachází ve spodní části tabulky.

Přijďte nás zítra 6.3.2020 podpořit do haly Šantrochova (Šantrochova 2/1800, Praha 6) od 20hod v boji o záchranu 1. ligy.

Do konce play-out nám zbývá včetně zítřejšího utkání 4 zápasy, kdy v konečném zúčtování tabulky (viz tu) poslední automaticky padá o soutěž níže - 2. ligy. Předposlední tým pak jde do baráže, kde v boji o 1. ligu jsou např. po 1. lize velmi hladoví a nyní 2. ligu hrající tým BK Levharti Chomutov, kteří to mají letos prozatím bez jediné prohry.

Zároveň budeme bedlivě sledovat vývoj také zítřejšího utkání Sokola Vyšehrad proti BC Nový Jičín, protože vyšehradští mají pouze o jednu výhru více než my. A právě s nimi a Opavou proběhne největší boj o každý bod v konečném zúčtování.

Patrik Nguyen / Basket Košíře

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11644
Posledních 30 dnů: 89 | Posledních 7 dnů: 6 | Poslední den: 0

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne