Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Výhra nad BC Nový Jičín a dnes hostíme Snakes Ostrava

Výhra nad BC Nový Jičín a dnes hostíme Snakes Ostrava

V 2. kole Play-out jsme na domácí palubovce vybojovali veledůležitou výhru 110 : 96 a dnes v neděli 23.2.2020 již za pár hodin budeme moct navázat a opět v naší hale (Šantrochova 2/1800, Praha 6) od 18hod.

Proti BC Nový Jičín 3. čtvrtiny vyrovnaný výkon. V té poslední zafungoval "faktor Dixon", který společně s velkým nasazením celého týmu se ve 4. čtvrtině utrhli a vybojovali veledůležité vítězství proti BC Nový Jičín s nezvykle vysokým skóre 110 : 96.

Podrobné statistiky z utkání k prohlédnutí zde.

Dnes 23.2.2020 od 18hod budeme hostit tým Snakes Ostrava, kdy v případě vítězství se budeme moct v počtu výher dotáhnout na nyní v tabulce předposlední Sokol Vyšehrad.

Do konce play-out nám zbývá včetně dnešního utkání 6 zápasů, kdy v konečném zúčtování tabulky (viz tu) poslední automaticky padá o soutěž níže - 2. ligy. Předposlední tým pak jde do baráže, kde v boji o 1. ligu jsou např. po 1. lize velmi hladoví a nyní 2. ligu hrající tým BK Levharti Chomutov, kteří to mají letos prozatím bez jediné prohry.

Přijďte nás podpořit a pevně věříme ve vítězství jako dalšího malého krůčku v cíli zachránit 1. ligu.

Patrik Nguyen / Basket Košíře

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11644
Posledních 30 dnů: 89 | Posledních 7 dnů: 6 | Poslední den: 0

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne