Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Nová sezóna zahájena utkání proti nováčkovi 1. ligy YDEA Kondor Liberec

Nová sezóna zahájena utkání proti nováčkovi 1. ligy YDEA Kondor Liberec

První utkání nové sezóny 2019/2020 začal pro nás v domácí prostředí a opět jako v loňském roce s nováčkem soutěže.

V pátek 20.9.2019 jsme zahájili nový ročník první ligy mužů, když jsme přivítali nováčka z Liberce.

Bylo to poprvé od začátku přípravy, kdy jsme se sešli v plné sestavě pouze bez pracovně vytíženého Dušana Hlaváčka. Soupeř přijel v plné sestavě i s pendly ze spolupracujícího Děčína. A zejména Filip Kroutil, který patří do základní rotace vícemistra, bude velkou posilou. Dalšími v libereckém dresu byli pak Žikla a Bobek.

Od začátku se hrál vyrovnaný zápas i díky velkému počtu našich ztrát, které dávaly mladému mužstvu Kondorů možnost se vrátit do zápasu.

V poločase jsme byli v mírném vedení o 4 body. Soupeř se tedy neustále držel na dostřel a živil naději na překvapivou výhru. Ve 3. čtvrtině, i zásluhou neutuchající soupeřově energii, se skóre na chvíli převrátilo ve prospěch hostů.

Náš tým se trápil zejména na útočné polovině, kde byl vidět drobný nesoulad v souhře. Projevila se i skutečnost, kdy v přípravě jsme prakticky každé utkání odehráli v jiné sestavě. Nadále jsme se potýkali i s vysokým počtem ztrát a tak se ve 3. čtvrtině nepodařilo soupeři odskočit.

Naštěstí se v poslední čtvrtině naše hra v útoku zlepšila, vycházely útočné kombinace s úspěšným zakončením. Začal se trefovat do té doby se trápící Honza Kratochvíl a tak jsme v závěru zkušeně pohlídali důležitou první výhru.

Na týmu je vidět velká chuť, která se odráží i v účasti na trénincích. Pevně věřím, že postupně povede k lepší souhře na obou stranách hřiště. Pomalu se začíná projevovat rukopis nového trenéra Davida Zacha, pro kterého se jednalo o premiérovou výhru v 1. lize mužů.

Pevně věříme, že se nám v následujících zápasech povede navázat na to pozitivní, co jsme v utkání s Kondory ukázali.

Basket Košíře –  YDEA Kondor Liberec    80:71

Podrobné statistiky z utkání naleznete zde, video záznam pak zde.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11247
Posledních 30 dnů: 176 | Posledních 7 dnů: 47 | Poslední den: 3

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne