Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Příští zápas

Ani na podruhé se nám nepodařilo zvítězit na domácí palubovce

Ani na podruhé se nám nepodařilo zvítězit na domácí palubovce

Ve druhém domácím utkání jsme hostili tým z Plzně. Plzeňští dorazili bez dlouholetých opor Honomichla (v trestu) a Kovandy (přestup do Rokycan). A tak nás čekal mladý a bojovný tým, který upřednostňuje především basket 1 na 1 a fyzickou hru.

I v druhém zápase doma nám nešla od počátku střelba a ani skórování z podpokošového prostoru. Trápili jsme se, jak kdybychom nehráli  na domácí palubovce. Soupeř naopak po počátečním rozkoukání začal trefovat a po polovině utkání nám utekl na dvojciferný rozdíl.

Když už se zdálo být utkání postupně rozhodnuté ve prospěch hostí (v polovině 3. čtvrtiny vedení o více jak 20bodů), tak náš tým začal postupně z velkého náskoku ukrajovat a 2 minuty před koncem otočil na 73:72.

Bohužel závěr se nám opět nevydařil a Plzeň i šťastnými střelami zápas dovedla nakonec do vítězného konce (76 : 80).

Nyní i pár slov trenéra Standy Valdmana k zápasu: „Přestože jsme první čtvrtku vyhráli, výkon v obraně byl velmi rozpačitý, čehož soupeř začal postupně využívat. A když přidal i dobrou střelbu, museli jsme změnit obrannou taktiku. Ta nám umožnila otočit skóre. Bohužel v této době, kdy se rozhodoval zápas, jsme byli potrestáni TCH. Koncovka patřila Plzni, nutno dodat právem i vítězství - smekám před bojovnosti mladého týmu a gratuluji M. Davidovi k 36 b, zároveň doufám, že se to nebude opakovat ;-). Před námi je úkol, zlepšit agresivitu a koncentraci zvlášť na domácí palubovce".

Podrobné statistiky z utkání naleznete zde, video záznam pak zde.

Basket Košíře

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
70:78
Podrobnosti

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 10647
Posledních 30 dnů: 312 | Posledních 7 dnů: 63 | Poslední den: 9

© 2019 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne