Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Nový partner klubu Basket Košíře

Nový partner klubu Basket Košíře

Mezi partnery klubu se letos zařazuje společnost Monoliti DC.

Je nám velkou ctí přivítat mezi našimi podporovateli a partnery firmu Monoliti DC. Za touto firmou stojí bývalý basketbalista Vladislav Záruba. Společnosti se líbí rozvoj našeho klubu a práce na charitativních projektech a proto se rozhodl, že cestou sponzoringu se našich aktivit bude účastnit. Dovolte mi jménem Basket Košíře poděkovat a věřím, že obě strany budou z této spolupráce odcházet s příjemným pocitem.

Zde pár informací o společnosti:

MONOLITI DC nabízí práce tesařské,armovací,betonářské,sanační a zednické.Používáme systémové bednění Peri,Doka,Ulma a Paschal.Máme mnohaletou zkušenost v oblasti stavebnictví a realizovali jsme desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolený personál jsou zárukou té nejvyšší kvality a tímto se neustále snažíme posilovat svou pozici na trhu a budovat naše dobré jméno v oblasti stavebnictvi.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne