Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Po 3 letech nový trenér A týmu

Po 3 letech nový trenér A týmu

Po třech letech v první lize dochází ke změně na trenérském postu u A týmu mužů. Na scénu vstupuje Stanislav Valdman, nový trenér našeho týmu v první lize.

Po krátké pauze se ozýváme s prvními novinkami kolem dění v našem klubu. A i když je léto, opět nezahálíme. Po 3 úspěšných létech působení u A týmu mužů, se Petr Kulich rozhodl ukončit své působení u Basket Košíře a věnovat se rodinnému životu a čerstvě narozenému synovi. Dovolte mi pořát mu hodně štěstí v další kapitole jeho života a poděkovat mu za odvedenou práci v našem klubu.

Po zralé úvaze jsme oslovili trojici potenciálních trenérů a nakonec se dohodli se Stanislavem Valdmanem. Tento mladý trenér ve své kariéře prošel kluby Chodos Chodov, USK Praha či BK Kladno a zahrál si i v nejvyšší České soutěži. Přichází z BK Kladno kde poslední sezony působil jako hrající asistent trenéra.

Věříme, že Standa přinese do týmu svěží vítr a pomůže našemu klubu posunout se zase o krok výše. Dovolte mi Standovi popřát hodně štěstí, aby jeho mise byla úspěšná. Stando vítáme Tě v klubu Basket Košíře.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne