Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Vysoká výhra na domácí palubovce nad Basketbal Olomouc

Vysoká výhra na domácí palubovce nad Basketbal Olomouc

V pátek 23.3. jsme v odloženém utkání hostili tým Basketbalu Olomouc. Soupeře jsme na jejich palubovce porazili rozdílem jednoho bodu a tak jsme čekali, že nám budou chtít Olomoučtí tuto prohru vrátit.

Na utkání k nám dorazili bez pendlujících hráčů z BK Olomoucko. A i díky tomu se od samého začátku prosazovalo na hřišti pouze naše družstvo. Po první čtvrtině jsme vedli rozdílem 10 bodů, do poločasové pauzy jsme  náskok navýšili na 15 bodový rozdíl. Prosazovalo se celé družstvo a díky volnějšímu nasazení soupeře, bylo možné protočit sestavou. Větší porci minut na hřišti dostali všichni, kdo byl na utkání.

Ve druhé půli došlo k polevení koncentrace. Olomouckým se i díky neomylnému dlouhánovi Sedlákovi podařilo drobně náš náskok zmenšit. Po poslední pauze jsme se však vrátili ke kolektivní a rychlé hře a tak jsme nakonec slavili výrazné vítězství 107 : 74.

Podrobné statistiky viz tu.

Hlavními tahouny byli nezdolný matador Dušan Hlaváček s 18 body (jak sám říkal, takhle volný na střelu není ani na tréninku) + 7 doskoky a Honza Kratochvíl se 17 body, 7 doskoky a 6 asistencemi! Kuba Zavadil přidal 10 bodů a 8 doskoků. Přesto bych chtěl vyzdvihnout týmovost a parádních 29 asistencí. Toto je hra která nás zdobí celou sezonu a věřím, že nám pomůže i v závěru sezóny v play off.

Po posledním utkání základní části je na kontě PARENT PROJECT výnos ze vstupného ve výši 6 490,-Kč. Děkujeme.

Basket Košíře

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne