Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Po čtvrnáctidenní pauze výhra nad SKB Zlín

Po čtvrnáctidenní pauze výhra nad SKB Zlín

V pátek 16.3. jsme přivítali na své palubovce soupeře z dalekého Zlína. Jelikož se pro nás jednalo o utkání po 14denní pauze, nečekali jsme hladký průběh.

V pátek 16.3. jsme přivítali na své palubovce soupeře z dalekého Zlína. Jelikož se pro nás jednalo o utkání po 14 denní pauze, nečekali jsme hladký průběh.

Soupeř dorazil do Prahy s velkým zpožděním díky dopravní situaci na D1 a tak zápas začal až ve 20:30. Na nás jako by se projevila únava z dlouhé doby rozcvičování a tak se začátek zápasu odvíjel ve vyrovnaných kulisách. Přesto jsme i díky výborné střelbě po první čtvrtině odskočili do výrazného rozdílu a zdálo se, že utkání budeme mít pod kontrolou.

Bohužel už v průběhu čtvrtiny druhé se soupeř začal rozehrávat a postupně z náskoku ukrajovat. Naštěstí po prostřídání sestavy jsme se vzpamatovali a v poločase zase náskok vrátili na dvouciferný rozdíl.

Ve zbytku hry pak na hřišti v podstatě až na pár drobných výjimek existovalo jedno družstvo a tím bylo to naše. Díky tomu bylo možné sestavu protočit a zahráli si všichni hráči z lavičky a každý přispěl svým dílem ke konečnému výraznému vítězství (101 : 74).

Podrobné statistiky z utkání najde zde.

Tahouny tentokrát byli Honzové Nekolný a Lyčka, se svým příspěvkem přispěchal i Matěj Bernáth či zkušení Miro Vansa a Honza Kratochvíl. Přesto i díky méně bodově se prosazujícím hráčům byl průběh utkání bezproblémový.

Nyní nás čeká víkendové dvojutkání, kdy v pátek 23.3. od 20:00 hostíme doma Basketbal Olomouc a v neděli cestujeme k poslednímu utkání do Hradce Králové.

Přijďte v pátek podpořit náš tým, před začátkem bojů v play off. Jste srdečně zváni.

Na kontě PARENT PROJECT je nyní ze vstupného 5890,-Kč. Děkujeme.

Basket Košíře

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne