Basket Košíře

Vítejte na stránkách
basketbalového klubu 
Basket Košíře

Vítězství nad Sršni v Písku a postup do 1. ligy!!

Vítězství nad Sršni v Písku a postup do 1. ligy!!

31.5.2015 Sokol "Sršni" Písek – Basket Košíře 78:82. Po sobotním návratu o půlnoci nás čekal krátký spánek a brzký ranní odjezd do Písku. Zdárně jsme se sešli a do Písku dorazili včas. Písečtí byli plni očekávání, jak unaveného a nevyspalého soupeře přejedou a se svými fanoušky oslaví postup do I.ligy.

To se ovšem šeredně mýlili. Už jen ten pocit, že nedošlo k vyhovění pozdějšího začátku utkání nám dával extra energii. A naše touha vyhrát a soupeře pokořit byla tím faktorem „X“. Zápas byl od začátku neustále vyrovnaný, obě strany se střídali v malém vedení. U nás opět dominovali doskoky a hra přes dlouhé. Soupeř nabízel své tradiční nájezdy do koše a agresivní presink po celém hřišti. Na to už jsme ale byli dostatečně připraveni a s přehledem jsme hráli svou hru. Zápas byl velmi vyhecovaný, ale Písek vyjma jeho nájezdů a teatrálních pádů nemohl nic nabídnout. Tradiční střelci Písku se v několika případech při volný střelách netrefili a tím pádem nám umožnili pouze bránit jejich vniky do koše. V převážné většině případů se pak rozbíjeli o dobře odstoupené dlouhé. Když už jsme odskočili díky Bukkekovi na skoro 10 bodů, vložil se do zápasu rozhodčí a našeho střelce dvěma spornými fauly kdy zvláště ten pátý absolutně nebyl, poslal na lavičku. Naštěstí máme svůj faktor „Matýsek“. V závěru kdy se faulovalo a střelci šli na čáru trestného hodu se skóre přelévalo od 1 bodu plus pro nás do 3 bodů plus pro nás. Zhruba 6 vteřin před koncem fauloval Písek Honzu Nekolného, který při vedení o bod proměnil první trestný hod. Druhý pokus poskakoval po obroučce, kde jej našla dlouhá ruka Matěje, který nezadržitelně skóroval a zvýšil skóre na +4 body. Písek už nestačil ani zakončit a mohla tak vytrysknout naše radost. 

POSTUPUJEME DO 1.LIGY PRO SEZONU 2015/2016!!!!

Statistika:
Basket Košíře – Vansa 27b.(4x3), Nekolný 14b., Schinko 10b. 
Sokol Písek – Vartecký 21b., Voldán 17b., Šlechta 17b.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Pražská energetika, a. s. LeasePlan Engie DEKSTONE FESTING, s.r.o. BS Auto Motol Lion Sport s.r.o. Eurosoftworks Pe3ny Net s.r.o. Adidas Primátor Městská Divadla Pražská HC Sparta Praha Monoliti DC SK Slavia Praha fotbal

Počet návštěv: 11438
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 9

© 2020 Basket Košíře | Všechna práva vyhrazena | david.jonak@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne